BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e 4 protestuesve në bulevard që mund të përfundojnë më 12 mars në tavolinën e SPAK

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të vrarë protestuesit në 21 janar 2011 e dha Berisha e Meta: Ja çfarë pritet të ndodhë më 12 mars në Gjykatën e Lartë, ish-kryeministri rrezikon burgim të përjetshëm

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të
x
BREAKING NEWS

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet Shehut”, ja të gjitha të pathënat dhe mesazhet e forta në prapaskenë nga vizita në Tiranë e Sekretarit Amerikan ndaj kryeministrit shqiptar

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet
x
BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x

Lajme të tjera

Krimi në Korçë/ Zbardhet dinamika e ngjarjes, ja pista kryesore
2 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Krimi në Korçë/ Zbardhet dinamika e ngjarjes, ja pista kryesore që çoi në vrasjen e dy personave

Pamje të rënda vijnë nga qyteti i Korçës, ku Ilo Ll...

‘Kosova sot është shportë, jo shtet’/ Diplomati i
4 MINUTA ME PARE /Politike

‘Kosova sot është shportë, jo shtet’/ Diplomati i njohur ‘përplaset’ me analisti: Më mirë të ndryshonin kufijtë, pastaj…

Diplomati i karrierës Agim Nesho dhe analisti Dritan Hila janë pë...

Nën shenjestrën e kujt ishte ministri i Jashtëm? Osmani trondit
13 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Nën shenjestrën e kujt ishte ministri i Jashtëm? Osmani trondit me rrëfimin: Tentuan të kryenin atentat ndaj meje, avioni humbi nga radarët

  Bujar Osmani, Ministri i Punëve të Jashtme të Republik&...

Çfarë po ndodh? FNSH “blindojnë” Krujën,
19 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Çfarë po ndodh? FNSH “blindojnë” Krujën, kontrolle ‘blic’ për...

Kruja është "blinduar" nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpej...

Krimi tronditës në Korçë, dalin pamjet e dy viktimave
20 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Krimi tronditës në Korçë, dalin pamjet e dy viktimave (Foto)

Janë siguruar fotot e dy të viktimave në Korçë. Si...

Këta janë dy personazheve që priten  t’i bashkohen  BBV3
23 MINUTA ME PARE /Gossip

Këta janë dy personazheve që priten t’i bashkohen BBV3 (Emrat)

Lajmi më i përfolur i ditës së sotme ka qenë ai i hyr...

Të burgosurit vrapojnë drejt vendngjarjes, publikohen momentet e
29 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Të burgosurit vrapojnë drejt vendngjarjes, publikohen momentet e frikshme kur Mjacaj ekzekuton Arben Lleshin në qeli (Video)

Në këtë foto kur ora shënon 13:51, shfaqen imazhet e jasht...

Vrasja në burgun e Peqinit/ Lleshi ishte plagosur me thikë në
32 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Vrasja në burgun e Peqinit/ Lleshi ishte plagosur me thikë në qeli një vit para ekzekutimit, a kanë lidhje ngjarjet…

Por, shton se në të shkuarën, i ka dhënë Arben Lleshit ...

“A bëhet burri xheloz për shoqet e partneres?”, Ledjona
38 MINUTA ME PARE /Gossip

“A bëhet burri xheloz për shoqet e partneres?”, Ledjona thumbon Romeon: Ti sheh me kë rrinë...

Në debatin e Prime-it të djeshëm Romeo tha se Françeska ka...

Arta Kabashi në një lidhje dashurie me personazh të njohur
42 MINUTA ME PARE /Gossip

Arta Kabashi në një lidhje dashurie me personazh të njohur publik?! Ja si qëndron e vërteta

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mb&eum...

Prania e Aleks Soros në Samitin e Tiranës/ “Askush nuk i ka
44 MINUTA ME PARE /Politike

Prania e Aleks Soros në Samitin e Tiranës/ “Askush nuk i ka dhënë flamurin e shtetit të vet siç ia ka dhënë Rama”, Drejtuesja e Departamentit të Marrëdhënieve me Jashtë zbulon detajet: Agjendat e tij synon…

Në samitin e Ukrainës që u zhvillua në Tiranë, ishte i ...

"Je e padukshme"/ 'Nxehen gjakrat' në 'BBV3',
51 MINUTA ME PARE /Gossip

"Je e padukshme"/ 'Nxehen gjakrat' në 'BBV3', Ledjona ia plas në sy Ilnisës: Njerëzit me 100 fytyra dalin gropë

Edhe mbrëmja e kësaj të mërkurë nuk u ka shpëtua...

Zbulohet dëshmia e plotë e Sokol Mjacajt, kush janë VIP-at e
52 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Zbulohet dëshmia e plotë e Sokol Mjacajt, kush janë VIP-at e krimit me të cilët kishte krijuar afrimitet

Ngjarja, kishte kohë që planifikohej dhe dyshohet se ka të implik...

Vizita e Zelenskyt/ “Ky nuk ishte samit”, Ditmir Bushati reagon
59 MINUTA ME PARE /Politike

Vizita e Zelenskyt/ “Ky nuk ishte samit”, Ditmir Bushati reagon ashpër: Qëndrimi i Shqipërisë lidhur me luftën në Ukrainë gjatë këtyre viteve është...

Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ësht&eu...

Plagosja në Krujë, identifikohet tregtari i makinave që u
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Plagosja në Krujë, identifikohet tregtari i makinave që u qëllua me armë zjarri (Emri)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e ...

''Edhe një deklaratë siç e deshi Ukraina s'e
1 ORE ME PARE /Politike

''Edhe një deklaratë siç e deshi Ukraina s'e prodhuan dot'', Besart Xhaferri zbulon detajet: Zelenksy erdhi në 'gojën e ujkut' që...

Kreu i FRPD-së, Besart Xhaferri i ftuar në një emision televiziv ...

“Pse të flas kur ti më injoron mua?”/ Plas keq në
1 ORE ME PARE /Gossip

“Pse të flas kur ti më injoron mua?”/ Plas keq në BBV, Françeska debaton me Romeon

Shoqëria e Heidit me Françeskën supozohet se ka krijuar një...

Vizita e parë e Zelenskyt në Tiranë, ish-ambasadori bën
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Vizita e parë e Zelenskyt në Tiranë, ish-ambasadori bën paralajmërimin e bujshëm: Në Samit i pranishëm edhe njeriu që luan fijet, në Ballkan synohet të rikthehet...

Ish-ambasadori i njohur Agim Nesho teksa komentoi sot samitin e Ukrainës ...

Samiti për Ukrainën në Tiranë/ “Roli i
1 ORE ME PARE /Politike

Samiti për Ukrainën në Tiranë/ “Roli i Shqipërisë në luftën e Kievit thuajse i papërfillshëm”, Drejtuesja e Departamentit të Marrëdhënieve me Jashtë zbulon detajet: Takimi nuk kishte shumë rëndësi, por përkundrazi u...

Drejtuesja e Departamentit të Marrëdhënieve me Jashtë në...

Pas Korçës, të shtëna me armë zjarri edhe në
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Pas Korçës, të shtëna me armë zjarri edhe në Krujë, raportohet për një të plagosur

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbr&eum...

Sport

Lifestyle

Kuzhina

Njoftime Pune