BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Lajme të tjera

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
6 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Kjo fundjavë nuk parashikohet të jetë si ditët e tjera veror...

“Martesa ime ka qenë malore, malore, malore…”,Gentian
45 MINUTA ME PARE /Gossip

“Martesa ime ka qenë malore, malore, malore…”,Gentian Zenelaj rrëfehet si asnjëherë më parë: Ja kush e bën ligjin në shtëpi

Aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj ka rrëfyer mjaft detaje nga jeta e ti...

Delinda Disha merr vendimin e papritur, largohet nga ‘Klanifornia’,
52 MINUTA ME PARE /Gossip

Delinda Disha merr vendimin e papritur, largohet nga ‘Klanifornia’, ja ku do e shohim tani e tutje

Aktoren e njohur Delinda Disha nuk do e shohim më në "Klanifornia". Aj...

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
57 MINUTA ME PARE /Aktualitet

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Agjencia Menaxhimit Emergjent AME ka paralajmëruar ditën e sotme se mu...

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
1 ORE ME PARE /Aktualitet

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fie...

Tragjedia në Mal të Zi me 10 të vdekur, policia zbardh
1 ORE ME PARE /Rajoni

Tragjedia në Mal të Zi me 10 të vdekur, policia zbardh kronologjinë e ngjarjes

Policia malazeze ka zbardhur kronologjinë e ngjarjes së rëndë...

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
1 ORE ME PARE /Aktualitet

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

Pasi mori ndihmën e parë në spitalin e Beratit, Admir Bejo ë...

Ishulli italian merr vendimin drastik, 15 mijë euro për atë
1 ORE ME PARE /Bota

Ishulli italian merr vendimin drastik, 15 mijë euro për atë që e zgjedh si vend banim, ja cilat janë kushtet

Një ishull italian ka vendosur të bëjë disa lëvizje dra...

“Ishte ora 2 e mëngjesit, na dhanë armë të ndryshkura
1 ORE ME PARE /Bota

“Ishte ora 2 e mëngjesit, na dhanë armë të ndryshkura dhe…”/ Parashutisti rus rrëfen tmerrin kur nisi lufta: Ja kur e kuptuam që kishte nisur pushtimi

Një parashutist i ushtrisë ruse ka zbuluar detaje nga përvoja e t...

Fundi i euros? Ekspertët britanikë japin alarmin: Monedha europiane do
2 ORE ME PARE /Bota

Fundi i euros? Ekspertët britanikë japin alarmin: Monedha europiane do të “vdesë” nëse...

Kriza sa vjen e bëhet më e madhe për shkak të luftës me...

Aktorja shqiptare bllokohet në ashensor, policia dhe zjarrfikësja
2 ORE ME PARE /Gossip

Aktorja shqiptare bllokohet në ashensor, policia dhe zjarrfikësja refuzojnë të ndihmojnë

Lajmin e ka bërë publik vetë aktorja Hajat Toçilla. Ajo ka...

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
2 ORE ME PARE /Aktualitet

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

Plagosja me armë në Kuçovë duket se lidhet me një ngj...

Rrëzohet pema në Korçë, zë poshtë dy makina,
2 ORE ME PARE /Aktualitet

Rrëzohet pema në Korçë, zë poshtë dy makina, rrezikohen kalimtarët

Një ngjarje që mund të ishte kthyer në tragjedi, ka ndodhur ...

Dy muaj pas ditëlindjes, Roza Lati i jep fund lidhjes me të dashurin
2 ORE ME PARE /Gossip

Dy muaj pas ditëlindjes, Roza Lati i jep fund lidhjes me të dashurin dhe e quan “bastard”

Një deklaratë e bërë nga Roza Lati gjatë emisionit t&eu...

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
2 ORE ME PARE /Aktualitet

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ku&c...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
2 ORE ME PARE /Aktualitet

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

Një person i pajetë është gjendur brenda në banesë...

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
3 ORE ME PARE /Aktualitet

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ku&c...

Tronditëse/ Gruaja hidhet nga kati i katërt i pallatit, dyshimet e
3 ORE ME PARE /Aktualitet

Tronditëse/ Gruaja hidhet nga kati i katërt i pallatit, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiran&e...

Të shtëna me armë zjarri në Kuçovë, ka të
3 ORE ME PARE /Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Kuçovë, ka të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ku&c...

Nuk ndalet Aleksandër Vuçiç, vijon kërcënimet ndaj
3 ORE ME PARE /Rajoni

Nuk ndalet Aleksandër Vuçiç, vijon kërcënimet ndaj Kosovës

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka vijuar të pro...

Sport

Lifestyle

Kuzhina