Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë tregon kursi zyrtar i këmbimit valutor për sot?

Postuar: 17/08/2018 - 13:17

Banka e Shqipërisë llogarit dhe publikon kursin zyrtar të këmbimit. Ky kurs është një nivel referencë (i vetëm), i cili mund të përdoret nga të interesuarit për qëllime tregtuese, vlerësuese, krahasuese dhe statistikore.

Image

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/04/2019 - 16:46

Të paktën 5 persona janë shpallur në kërkim nga policia, për grabitjen e 6.5 milionë eurove në Rinas.

Postuar: 18/04/2019 - 15:53

Policia e Shtetit ka ndaluar shtetasin me iniciale O.S.

Postuar: 18/04/2019 - 15:35

Policia e Vlorës ka zbardhur 12 vjedhje të ndodhura në periudha të ndryshme në qytetin bregdetar.

Postuar: 18/04/2019 - 15:23

Orët e para të ditës janë dominuar nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta në të gjithë

Postuar: 18/04/2019 - 15:20

Është shkarkuar nga detyra sot drejtori i Aviacionit Civil Krislen Keri.

Postuar: 18/04/2019 - 14:46

Në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News 24, u trajtua historia e çiftit të azilantëv

Postuar: 18/04/2019 - 14:33

Qeveria gjermane miratoi projektin e "ligjit të kthimit të rregullt", në mënyrë që të m