BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

aktualitet-intervista

Euro tre ditë me rënie të ndjeshme, po sot me sa këmbehet?

Euro tre ditë me rënie të ndjeshme, po sot me sa këmbehet?

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, e enjte, 11 korrik 2019:

Image

Më të lexuarat