Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kursi i këmbimit valutor, luhatjet e euros dhe dollarit

Postuar: 28/08/2018 - 14:11

Banka e Shqipërisë ka publikuar kursin zyrtar të këmbimit valutor për sot, e martë, 28 gusht 2018.

Banka e Shqipërisë llogarit dhe publikon kursin zyrtar të këmbimit. Ky kurs është një nivel referencë (i vetëm), i cili mund të përdoret nga të interesuarit për qëllime tregtuese, vlerësuese, krahasuese dhe statistikore.

Image

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 5. Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2018 - 11:28

Vogëlushja angleze Lavaya Howard, gjeti vdekjen vetëm 18 muajshe, pasi iu nënshtrua 40 ndërhyrjeve në kokë dhe një sërë ciklesh kimioterapie dhe radioterapie.

Postuar: 24/09/2018 - 11:11

I forti i grupit Bajri, Safet Bajri, i njohur edhe si Safet Rustemi ka mbërritur paraditen e sotm

Postuar: 24/09/2018 - 11:03

Rreth 50 emigrantë të paligjshëm janë ndaluar në qytetin e Bilishtit dhe në fshatin Vërnik.

Postuar: 24/09/2018 - 11:03

Një ngjarje si në filmat horrorë ka ndodhur në një familje në Nord Dakota, në SHBA.

Postuar: 24/09/2018 - 10:55

Fiks dy muaj përpara se policia shqiptare të prangoste Safet Bajrin, gazeta e Antverpës publikont

Postuar: 24/09/2018 - 10:43

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve në këtë publikim njeh me të drejtat dhe detyrimet e kategoris