Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kursi i këmbimit valutor për sot

Postuar: 27/08/2018 - 13:32

Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor. Luhatjet e kursit të këmbimit reflektojnë lëvizjen e lirë të mallrave e të kapitalit në shkëmbimet tregtare dhe financiare të Shqipërisë me partnerët e saj tregtarë.

Image

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 14

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 22:25

Pas akuzave për korrupsion, drejtori i Hipotekës në Shkodër, Zamir Leka është arrestuar.Prokuroria nëpërmjet një njoftimi ka zbuluar se si i kryente skemat e korrupsionit drejtori i Hipotekës.

Postuar: 25/09/2018 - 22:19

Shtatë anëtarë të një grupi kriminal që trafikonin emigrantë në Britani të Madhe përmes kanalit a

Postuar: 25/09/2018 - 22:11

Skandal me inspektorët tatimorë në Tiranë, të cilët kërkojnë nga menaxheri i një lokali 50 mijë l

Postuar: 25/09/2018 - 22:08

Emisioni “Stop” ka kryer një investigim në disa nga shkollat e mesme të Tiranës, aty

Postuar: 25/09/2018 - 22:02

Tani edhe fëmijët do të paguajnë biletën e udhëtimit në autobus me të njëjtin çmim sa një i rritu

Postuar: 25/09/2018 - 21:56

 Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, thotë se situata e rënduar e krimit në qyt

Postuar: 25/09/2018 - 21:40

Ministri i Drejtësisë, Koen Geens ka reaguar pas arrestimit në Shqipëri të Safet Rustemit (Bajri)