Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kursi zyrtar i këmbimit, 12 qershor 2018

Postuar: 12/06/2018 - 09:35

Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/08/2018 - 23:59

Kanë dalë para drejtësisë, anëtarët e bandës së hajdutëve të cilët plaçkitën disa apartamente në Piacenza, Podenzano dhe Rivergaro gjatë viteve 2015 – 2017.

Postuar: 16/08/2018 - 23:47

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në kryeqytet, ku një person pasi ka përplasur

Postuar: 16/08/2018 - 23:36

Një grua tjetër, ka regjistruar një tjetër rast të dhunës fizike ndaj bashkëshortit të saj.

Postuar: 16/08/2018 - 23:19

Policia e Luganos njoftoi se dy ditë më parë u arrestua një shtetas shqiptar 33-vjeçar.

Postuar: 16/08/2018 - 23:16

Një 28 vjeçare nga Vlora ka tentuar të vetëhelmohet ditën e djeshme.

Postuar: 16/08/2018 - 22:40

Gersi Ura ishte një djalë me cilësi të rralla.