Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, euro në “luftë” për mbijetesë

Postuar: 20/08/2018 - 13:42

Banka e Shqipërisë ka publikuar kursin zyrtar të këmbimit valutor për sot, 20 gusht 2018.

Luhatjet e kursit të këmbimit reflektojnë lëvizjen e lirë të mallrave e të kapitalit në shkëmbimet tregtare dhe financiare të Shqipërisë me partnerët e saj tregtarë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 09:42

Policia e Shtetit, pas Vlorës, ka publikuar sot emrat dhe fotot e personave më të kërkuar në qytetin e Fierit.Janë në total 17 persona ata që cilësohen të një rrezikshmërie të lartë në Fier, për të cilët gjy

Postuar: 15/11/2018 - 09:32

Dy persona të shpallur në kërkim për vjedhje makinash dhe trafik droge janë arrestuar nga policia

Postuar: 15/11/2018 - 09:28

Një krimi i rëndë goditi Shkodrën një ditë më parë, një i vrarë dhe një i plagosur ishte bilanci

Postuar: 15/11/2018 - 09:10

Policia e Shtetit pas Vlorës ka publikuar sot emrat dhe fotot e personave më të kërkuar në qyteti

Postuar: 15/11/2018 - 08:38

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka nisur hetimet për zv/ drejtoreshën e përgjithshm

Postuar: 15/11/2018 - 08:17

Drejtori  i përgjithshëm  i  Policisë së Shtetit, Ardi Veliu anuloi dhe urdhrin e

Postuar: 15/11/2018 - 07:56

Qyteti i Shkodrës u trondit ditën e djeshme nga një tjetër vrasje.Fatos Ferracaku u ekzekutu