BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

aktualitet-intervista

Njihuni me kursin e këmbimit valutor për sot, me sa këmbehet Euro, Dollari dhe Paundi