Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Domate dhe djathë në tavolinë, Meta takon ijën e Bes Kallakut

Postuar: 11/01/2018 - 14:27

 Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilr Meta ka ndalur te shtëpia e “Ijes” së Bes Kallakut. Përpara se të nisej për në Rinas, ai ka vizituar gjyshen e aktorit të humorit. Ndëkohë nmuk ka hezituar të postojë në facebook, foton me domate dhe djathë, që ija e Bes Kallakut ia ka servirur gjatë vizitës. Ndërkohë, Meta shkruan në postim” Nuk mund të nisesha për në Rinas pa ndaluar te Ija.
“Të dashur miq, nuk mund të nisesha për në Rinas pa ndaluar në Bubq tek Ija e Besit”, shkruan Ilir Meta në postim.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 135

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 16:46

Fatmir Metaj, kreu i IKMT-s vënë në qendër të vëmendjes pas përplasjes me deputetët e partisë Demokratike në zonën e Shkozës për prishjen e objekteve që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, është dënuar një ditë më par

Postuar: 14/12/2018 - 16:46

Sërish protesta në hyrje të qytetit të Shkodrës.Disa qytetarë kanë bllokuar rrugën hyrëse të qyte

Postuar: 14/12/2018 - 16:36

 Sot në disa media ka qarkulluar lajmi se studentët i kërkojnë kryeministrit Edi Rama që të

Postuar: 14/12/2018 - 16:28

Në ditën e 10-të protestës, studentët vazhdojnë të qëndrojnë përballë godinës së Kryeministrisë,

Postuar: 14/12/2018 - 16:21

Senati i Universitetit Politeknik të Tiranës në një deklaratë për mediat ka mbështetur studentët

Postuar: 14/12/2018 - 16:17

Në rrjetet sociale u publikua sot një video ku shfaqej një makinë e Ministrisë së Brendshme e cil

Postuar: 14/12/2018 - 16:15

Detaje të reja janë zbuluar nga ekzekutimi me plumb në kokë i shqiptarit 44-vjeçar, mbrëmjen e