Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Gomarin nga balta e nxjerr i zoti”, Edi Rama replikë me komentuesin

Postuar: 07/12/2017 - 18:34

Pas kërkesës së hapur për dialog me Lulzim Bashën, për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, në facebook-un e kryeministrit Rama, kanë nisur një lumë komentesh. Por të paktë kanë qenë ata qytetarë që kanë marrë një replikë nga ana e kryeministrit.

  Një qytetar i shkruan se në Shqipëri mund të kryente detyrën vetëm një prokuror i huaj. Por Rama nuk ka rënë dakord me këtë mendim, duke i kthyer përgjigje komentuesit se; ‘gomarin nga balta e nxjerr i zoti jo i huaji thotë populli’.

Rama aaa

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 16

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 12:41

Gazetari Basir Çollaku përmes një postimi në ‘Facebook’ ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Fierit për të dënuar me 4.5 vite burg ish-oficerin e antidrogës Dritan Zaganin për ‘shpërdorim dety

Postuar: 20/11/2018 - 12:34

Dimri këtë vit erdhi në një mënyrë të papritur, duke sjellë reshje të dendura bora, e duke izolua

Postuar: 20/11/2018 - 12:26

Policia e Shtetit ka publikuar listën e 22 personave më të kërkuar për qarkun e Korçës.

Postuar: 20/11/2018 - 12:13

Teksa pas disa muajsh nisin zgjedhjet lokale, kreu i Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Klement Zg

Postuar: 20/11/2018 - 12:07

Ditën e sotme në mediat online qarkulloi lajmi ku theksohet se ish-oficeri i sektorit të antidrog

Postuar: 20/11/2018 - 11:52

Pas hapit që 18 të dënuar në burgun e Burrelit ndërmorën për t’u futur në grevë urie për sh

Postuar: 20/11/2018 - 11:33

Zyrat e  institucioneve rajonale në Kukës janë thyer gjatë natës së 18 nëntorit në rrethana