BREAKING NEWS

70-vjeçari Hidhet nga 40 m lartësi në Gjirokastër (EMRI)

x

aktualitet-politike

'Trondit' Saimir Tahiri, publikon pamjet dhe jep paralajmërimin e fortë: Beteja ime sapo ka filluar

Orët e gjatë të pritjes për vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda e kanë shoqëruar me ankth pritjen e ish-ministrit Saimir Tahiri.

Ai vetë pas dhënies së vendimit, ku u dënua me 3 vite e 4 muaj, për shpërdorim detyrë, të cilat do konvertohen në shërbim prove e kanë trazuar dhe vetë Saimir Tahirin, i cili u shpreh se: As vetë nuk dinte si të sillej, a të qeshte a të qante. Pas reagimit para mediave, Tahiri ka publikuar edhe njw paralajmwrim tw fortw nw rrjetin e tij social. Ai shprehet se beteja e tij sapo ka filluar.

Postimi

Nuk te themi dot qe je i pafajshem, kshuqe po te denojme pak fare....keshtu e kuptova sot.
Beteja ime sapo ka filluar ------
Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen