Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Urimi i Sali Berishës për Shën Valentinin: Ditën që të lë pa fjalë

Postuar: 14/02/2018 - 12:32

Ish kryeministri, Sali Berisha ka uruar të gjithë ndjekësit e tij, nëpërmjet një postimi në facebook, Shën Valentinin. Ai ka zgjedhur të postojë një foton e tij me bashkëshorten, Lirie Berisha dhe krahas fotos shkruan : “Gëzuar miq Shën Valentinin, ditën që të lë pa fjalë! Sb”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 32

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 12:41

Gazetari Basir Çollaku përmes një postimi në ‘Facebook’ ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Fierit për të dënuar me 4.5 vite burg ish-oficerin e antidrogës Dritan Zaganin për ‘shpërdorim dety

Postuar: 20/11/2018 - 12:34

Dimri këtë vit erdhi në një mënyrë të papritur, duke sjellë reshje të dendura bora, e duke izolua

Postuar: 20/11/2018 - 12:26

Policia e Shtetit ka publikuar listën e 22 personave më të kërkuar për qarkun e Korçës.

Postuar: 20/11/2018 - 12:13

Teksa pas disa muajsh nisin zgjedhjet lokale, kreu i Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Klement Zg

Postuar: 20/11/2018 - 12:07

Ditën e sotme në mediat online qarkulloi lajmi ku theksohet se ish-oficeri i sektorit të antidrog

Postuar: 20/11/2018 - 11:52

Pas hapit që 18 të dënuar në burgun e Burrelit ndërmorën për t’u futur në grevë urie për sh

Postuar: 20/11/2018 - 11:33

Zyrat e  institucioneve rajonale në Kukës janë thyer gjatë natës së 18 nëntorit në rrethana