Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ç’po ndodh në autostradë? Policia ndalon të gjitha makinat e dyshimta (VIDEO)

Video: 

Postuar: 19/05/2017 - 17:37

Aksion i madh policor në autostradën Durrës-Tiranë, kontrollohen një numër i madh mjetesh të dyshimta.

Plot 30 forca policie janë rreshtuar në hyrje të Tiranës paraditen e sotme dhe po bëjnë kontrolle të rrepta, duke ndaluar çdo mjet të dyshimtë, në kërkim të një makine tip “Audi” fuoristradë e zezë.

“DurrësLajm” ka siguruar videon nga vendi ku kanë ngritur postblloqet efektivët e shumtë të policisë.

Nuk ka shumë informacione se për çfarë po ndodh konkretisht ky kontroll i befasishëm, por si pasojë ato kanë krijuar trafik të rënduar./ DurresLajm/

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 50

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/04/2018 - 13:56

Ministria e Arsimit ka reaguar sot pas videoskandalit në të cilin mësuesja shfaqej duke dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nxënësit e saj në shkollën “Sotir Çapo” në Zharrëz duke e pezulluar nga detyra.

Postuar: 24/04/2018 - 13:10

‘I armatosur’ me një trapano, donte të vidhte paratë në filialin e kompanisë së sigurimeve Assicurazioni Generali në Monza.

Postuar: 24/04/2018 - 12:46

Një zjarr i përmasave të mëdha ka alarmuar banorët në Tiranë. Zjarri ka rënë rreth orës 11:40 pranë qendrës së Tiranës.
 

Postuar: 24/04/2018 - 12:25

Akciza e cigareve do të rritet së paku edhe me 11 % deri në vitin 2021, si një kusht që Shqipëria duhet të përmbushë në kuadër të integrimit me BE.

Postuar: 24/04/2018 - 12:18

Prokuroria e Përgjithshme ka arritur në rezultatin se për vitin 2017 ka 3 herë më shumë procedimet penale për çështjet të korrupsionit të zyrtarëve vendorë apo të lartë.

Postuar: 24/04/2018 - 11:44

Fituesit e konkursit “Infermierë për Shqipërinë” në qarkun e Tiranës përzgjodhën vendet e punës sipas klasifikimit përfundimtar në bazë të pikëve të marra në testim.

Postuar: 24/04/2018 - 11:35

Një i ri nga Gjirokastra është arrestuar pasi u kap me drogë në autobusin e linjës Gjirokastër-Athinë.