BREAKING NEWS

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e papritur

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e
x

Aktualitet

10 viktima me COVID-19 në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë jep detajet për pacientët: 4 persona janë në gjendje të rëndë, ndërsa 74 të tjerë…

10 viktima me COVID-19 në Shqipëri, Ministria e

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë numri i të prekurve me CoVid-19 në vendin tonë ka shkuar në 197. Janë shënuar vetëm 11 raste të reja janë regjistruar vetëm në 24 orët e fundit.

Gjithashtu mësohet se 4 persona janë në terapi intensive dhe 74 të infektuar janë të shtruar tek Spitali Infektiv.

‘Në shërbimin infektiv aktualisht janë 74 të shtruar dhe prej tyre 4 janë në terapi intensive. Pjesa tjetër e të shtruarve në pavion janë në gjendje të stabilizuar deri në këto momente.’- tha Silva Bino nga ISHP.

Më të lexuarat