BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Homeland Justice publikon foton e Yuri Kim dhe trondit me paralajmërimin e fundit

Çfarë po ndodh? Homeland Justice publikon foton e Yuri Kim dhe
x
BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x

Aktualitet

“11 tualete dhe palma të sjella me helikopterë”/ Romeo Kara ironizon Ilir Metën: Në cilën nga 11 halet e vilës disa miliona euroshe, të familjes "Adams", mund të të lindi, frymëzimi i...

“11 tualete dhe palma të sjella me helikopterë”/ Romeo

Juristi Romeo Kara ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale, ish presidentin Ilir Meta. 

“Absurdi ka kapur majat. Shkaktari i krimit, kërkon me ngulm, të bëhet dhe përfaqësues i viktimës, biles edhe vetë viktima, pasi është bërë më parë, prokuror dhe gjykatës”, shkruan ndër të tjera juristi.

Postimi i plotë:

Jam kurioz t'a di se, ne cilen nga 11 halet e viles disa milione euroshe, te familjes "Adams", mund te te lindi, frymezimi i "sinqerte", per te luftuar korrupsionin dhe shkaqet e varferise.  Absurdi ka kapur majat. Shkaktari i krimit, kerkon me ngulm, te behet dhe perfaqesues i viktimes, biles edhe vete viktima, pasi eshte bere me pare, prokuror dhe gjykates.