BREAKING NEWS

Mund të ishte edhe më tronditëse/ Zbulohet motivi i krimit makabër në Pogradec, 44 vjeçari donte të vriste vajzën e tij 15 vjeçare (Zbardhet arsyeja)

Mund të ishte edhe më tronditëse/ Zbulohet motivi i krimit
x

Aktualitet

12 raste të reja me koronavirus në Berat, identifikohet kush janë ata, mes tyre edhe një punonjëse e qendrës së fëmijëve me aftësi ndryshe

12 raste të reja me koronavirus në Berat, identifikohet kush janë

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot se në 24 orët e fundit janë identifikuar 12 raste të reja me koronavirus në Berat.

Mësohet se 10 raste janë kontakte të familjarëve të mëparshëm të prekur me koronavirus.

Ndërsa 2 prej tyre janë raste të reja. Bëhet fjalë për punonjësen e qendrës “Lira” , që kujdeset për fëmijët me aftësi të veçanta dhe për një punonjëse të fasonerisë.