BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

14 vjeçarja shqiptare bëhet nënë, policia arreston babain e foshnjës

14 vjeçarja shqiptare bëhet nënë, policia arreston babain

Një 14 vjeçare është bërë nënë për herë të parë mëngjesin e të martës në Kosovë.Ndërkohë, babai i saj, një 17-vjeçar i cili ndodhej në arrati është arrestuar nga ana e policisë.

Rastin për “Zërin” e konfirmoi Lumni Graishta, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës.

Ai  deklaroi se i dyshuari do të intervistohet, pasi ndaj tij është iniciuar rasti “Bashkëjetesë jashtëmartesore me personin nën 16 vjeç”.

Përveç 17-vjeçarit, në intervistë do të merret edhe familja e tij dhe e të miturës.

Lidhur me këtë rast ka raportuar sot Policia përmes raportit 24-orësh, ku thuhej se 17-vjeçari ishte arratisur.