Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

15 vjeçari po drejtonte makinën, aksidenton rëndë dy bashkëmoshatarët e tij (Detaje nga ngjarja)

Postuar: 23/05/2019 - 19:36

Tre 15-vjeçarë kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti rrugor në qytetin e Fierit. Fatmirësisht, nga aksidenti i ndodhur në Kraps, adoleshentët kanë marrë vetëm plagë të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Por ajo që është anormalja në këtë histori është se mjeti tip “Renault" drejtohej nga një 15-vjeçar, me inicialet A.A. Ai ka marrë dy kushërinjtë e tij, K.A, dhe A.A, dhe ka bërë një xhiro me makinë, por 15-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga.

Nuk dihet nëse prindërit e adoleshentit kanë qenë në dijeni që djali i tyre u ka marrë makinën në fshehtësi, apo ka qenë në dijeni të këtij veprimi të paligjshëm.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2019 - 23:42

Ish-oficeri i policisë Dritan Zagani u shpreh se Saimir Tahiri është i lirë dhe ha paratë e fituara nga trafikimi i drogës, ndërsa është i akuzaur.

Postuar: 20/06/2019 - 23:27

Gazetarja Klodiana Lala zbulon se jo vetëm Bild, por edhe media të tjëra prestigjioze ndërkombë

Postuar: 20/06/2019 - 23:00

Shqipëria po përjeton tensione politike nga veriu në jug, ndërsa zgjedhjet vendore të 30 qershori

Postuar: 20/06/2019 - 21:56

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin “Të paekspozuarit”bëri një bilanc të per

Postuar: 20/06/2019 - 21:16

Pas përfundimit të tubimit të Partisë Socialiste në zonën e pedonales në qytetin e Shkodrës, ka m

Postuar: 20/06/2019 - 20:55

Ndonëse kryeministri Edi Rama e mbylli takimin e tij elektoral në Shkodër, përplasjet mes qytet

Postuar: 20/06/2019 - 20:05

Një situatë e tensionuar na paraqitet tashmë në qytetin e Shkodrës, ku si pasojë e përplasjeve me