BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Aktualitet

19 humbje jete nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri

19 humbje jete nga koronavirusi në 24 orët e fundit në

Vijon të mbetet i lartë numri i viktimave nga COVID në vend, ku në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 19 persona.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se nuk kanë mundur të fitojnë betejën me COVID: 9 qytetarë nga Tirana, 4 qytetarë nga Shkodra, 2 qytetarë nga Fieri, 1 qytetar nga Shijaku, 1 qytetar nga Kavaja,1 qytetar nga Tepelena, 1 qytetar nga Lushnja, të moshave 65-89vjeç. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i shpreh ngushëllime familjarëve të të ndjerëve.