BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Aktualitet

2 humbje jete nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri

2 humbje jete nga koronavirusi në 24 orët e fundit në

Me gjithë përpjekjet e stafit mjekësor, 2 qytetarë e kanë humbur betejën me COVID19:  2 qytetarë nga Tirana, të moshave 82 – 85 vjeç. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i shpreh ngushëllime familjarëve të të ndjerëve.

Më të lexuarat