Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

21 vite nga vrasja, politika nderon Azem Hajdarin, vjen reagimi i fortë i Ilir Demaliajt: Pasi lexon Berishën...

Postuar: 12/09/2019 - 17:29

Pas nderimeve të liderëve politikë, në përkujtim të 21-vjetorit të vdekjes së Azem Hajdarit ka reaguar edhe analisti Ilir Demalia.

Demalia shkruan: 

Sipas modelit edhe partia

Pasi lexon Berishën dhe Aleksander Biberaj në lidhje me përvjetorin e vrasjes Azem Hajdarit, kupton më qartë dhe trishtohesh dhe më shume për folklorizmin dhe manipulim-simulimin viral jo vetëm të kesaj partie por shoqerisë sonë si kulturë dhe kupton pse Shqipëria është kështu.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 23:50

Orët e gjatë të pritjes për vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda e kanë shoqëruar me ankth pritjen e ish-ministrit Saimir Tahiri.

Postuar: 19/09/2019 - 23:45

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e dënimit 5 vite burg konvertuar në 3 vite e 4 muaj

Postuar: 19/09/2019 - 23:34

Gjykatësi i Gjykatës Themelore në Pejë, i quajtur Sali Berisha është vënë në pranga nga Policia

Postuar: 19/09/2019 - 23:30

Saimir Tahiri u dënua nga Gjykata e Krimeve të Rënda me 5 vite burg për shpërdorim detyre.

Postuar: 19/09/2019 - 23:19

Interesit të gazetarëve nuk u shpëtoi edhe një detaj që kishin vënë re tek ish-Ministri Saimir Ta

Postuar: 19/09/2019 - 22:57

Edhe pse u përpoq ta kalonte me batuta, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tha se i duhej k

Postuar: 19/09/2019 - 22:04

Ish-drejtori i policisë së Vlorës, Jaeld Çela  është dënuar nga gjykata e Krimeve të Rënda