BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Aktualitet

22 të arrestuarit e bandës shqiptare 'Esko' në Greqi dalin para prokurorit, familjarët sulmojnë gazetarët

22 të arrestuarit e bandës shqiptare 'Esko' në Greqi

22 të arrestuarit nga bastisja e policisë në konviktet e politeknikut në Greqi u dërguan sot në Gjykatë. Fillimisht kanë kaluar pragun e prokurorit dhe më pas kanë qenë para hetuesisë.

Sipas mediave greke, në fakt, të arrestuarit por edhe të afërmit e tyre nuk kanë ngurruar të provokojnë me qëndrimin e tyre, sidomos kur kanë kuptuar se i prisnin gazetarët.

Ndërkohë heshtjen e ka thyer policja, e cila mëngjesin e së martës ndodhej në operacionin e Policisë në Politekniupolin e Zografou dhe pas një sherri me 30-vjeçarin ka përdorur armën e shërbimit duke e plagosur në këmbë.

Punonjësja e policisë ishte ndjerë keq dhe doli në oborrin e Universitetit Politeknik. 30-vjeçari e pyeti nëse ajo që kishte veshur ishte antiplumb dhe ajo nuk e kuptoi se çfarë tha. Më pas ai e sulmoi dhe vajza bëri një lëvizje për të shmangur kaçavidën që i plagosi dorën duke e qëlluar në këmbë.