Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Aktualitet

29-vjeçari vdiq në punë në Tropojë, i vëllai publikon foton dhe mes lotësh bën dedikimin prekës: Ike para kohe!

29-vjeçari vdiq në punë në Tropojë, i vëllai

Një 29-vjeçar ka ndërruar jetë në Tropojë teksa po rregullonte një makineri në një kompani inertesh.

I riu që ka ndërruar jetë është 29 vjeçari Artan Shpëtim Mulosmani.

Për lajmin e kobshëm ka reaguar vëllai i  tij Lind Mulosmani i cili përmes një postimi në rrjetet sociale lajmëron miqtë për ndarjen e parakohshme nga jeta, të 2- vjeçarit.

Policia lidhur me ngjarjen ka arrestuar pronarin e biznesit të inerteve, me iniciale Sh.M. 48 vjeç.

29-vjeçari vdiq në punë në Tropojë, i vëllai