Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Aktualitet

3 viktima në Shqipëri 24 orët e fundit nga koronavirusi, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

3 viktima në Shqipëri 24 orët e fundit nga koronavirusi,

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë konfirmuar 144 raste të reja me covid në vend dhe kanë humbur jetën 3 persona.

Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, e kanë humbur betejën me COVID19 një 57 vjeçar nga Lushnja dhe një 74 vjeçar dhe një 83 vjeçar nga Tirana. M

Janë kryer në 24 orët e fundit 824 testime dhe janë konfirmuar 144 qytetarë të prekur me COVID19.