BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Aktualitet

3 viktima nga koronavirusi 24 orët e fundit, MSH jep detajet

3 viktima nga koronavirusi 24 orët e fundit, MSH jep detajet

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 3 persona nga COVID-19.

Më të lexuarat