BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Aktualitet

35-vjeçari terrorizon Korçën

35-vjeçari terrorizon Korçën

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Korë

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur pak çaste më parë në Lagjen Nr.4 të qytetit, ku 35-vjeçari ka qëlluar me armë në ajër.

Ai është vënë në pranga nga uniformat blu, dhe rezulton të jetë person me precedentë të mëparshëm penal, i konsideruar si problematik.

Më të lexuarat