BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Aktualitet

4 humbje jete nga Covid-19 në Shqipëri

4 humbje jete nga Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë në raportin ditor njofton se 4 persona humbën jetën nga Covid-19.

Fatkeqësisht me gjithë përpjekjet e mjekëve 4 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me COVID19: 2 qytetarë nga Tirana, 1 qytetare nga Lushnja, 1 qytetar nga Fieri, të moshave 76-89 vjeç”, njofton MSH.

Më të lexuarat