BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Aktualitet

4 kërkesa për sekuestro pasurie mbërrijnë në SPAK, Klodiana Lala zbulon emrat kush janë ‘shënjestrat’

4 kërkesa për sekuestro pasurie mbërrijnë në SPAK,

Kanë mbërritur në Gjykatën e Posaçme katër kërkesa për sekuestro pasurie sipas aktit normativ anti-KÇK.

Klodiana Lala ka zbuluar se kërkesat për sekuestro janë ndaj personave që akuzohet për rrëmbimin e Jan Prengës dhe një për Lulzim Berishën.

Për këtë të fundit sipas burimeve është kërkuar sekuestrimi vetëm i një automjeti të blinduar.