BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Aktualitet

4 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri nga koronavirusi

4 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri nga koronavirusi

4 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit, duke e çuar në 473 numrin total të viktimave të Covid-19 në vendin tonë.

Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e kanë humbur betejën me COVID19, një 77 vjeçar dhe një 80 vjeçare nga Tirana, një 80 vjeçar nga Fier, një 82 vjeçar nga Durrësi. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u shpreh ngushëllimet familjarëve.