Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

45-vjeçarja i jep fund jetës në Fier

Postuar: 22/09/2018 - 23:56

 Një grua në Fier i ka dhënë fund jetës së saj.

Burimet e Policisë vendore, sqarojnë se është vetëhelmuar me ilaçe, A. F., 45 vjeçe, e cila ndërroi jetë në spital.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë, Fier

Më datë 21. 09. 2018, në lagjen “1 Maj”, Fier, në banesë është vetëhelmuar me ilaçe, shtetasja A. F., 45 vjeçe, banuese në Fier ndërroi jetë në spital. Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Informacion paraprak.  

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 17:05

Pedagogu Edmond Tupja i është bashkuar studentëve protestues tek “Zog u Zi”.

Postuar: 11/12/2018 - 17:05

Protestës së studentëve, i është bashkuar edhe djali i Azem Hajdarit.

Postuar: 11/12/2018 - 16:50

 Ora 16:00 shënoi përfundimin e ultimatumit të caktuar nga studentët për qeverinë.

Postuar: 11/12/2018 - 16:49

Pedagogu Ardit Bido ka folur për protestën e studentëve dhe problematikat në Universitete.

Postuar: 11/12/2018 - 16:46

Studentët kanë vendosur të bllokojnë rrugët e Tiranës.Ata kanë nisur marshimin drejt "Zogut

Postuar: 11/12/2018 - 16:39

“Tifozat Kuq e Zi”, organizata më e dha e tifozerisë shqiptare, një prej mbështetësve

Postuar: 11/12/2018 - 16:33

Në ditën e 8-të të protestës së studentëve që kërkojnë plotësimin e kërkesave nga qeveria Rama, p