BREAKING NEWS

Tërmet i fuqishëm 4.9 ballë në detin Jon, ja deri ku u ndjenë lëkundjet

x

Aktualitet

5 automjete aksidentohen në autostradën Tiranë-Durrës, shkak parakalimi i gabuar

Mesditën e sotme, pesë automjete janë përfshirë në një aksident automobilistit në autostradën Tiranë-Durrës dhe shkak është bërë një parakalim i gabuar nga ana e njërit prej automjeteve, i cili ka përfunduar në kanal.

Personat e përfshirë në aksident janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa raportohet se tre persona, kanë marrë ndihmën e shpejtë në vendngjarje.

Përpos tyre, një pasagjere femër është dërguar në spital, ku bluzat e bardha thonë se gjendja shëndetësore është stabilizuar.