BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit shkojnë menjëherë në vendngjarje

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit
x

Aktualitet

517 copë fishekë luftarakë dhe 10 krëhëra , kush është 21-vjeçari i arrestuar në Maliq me municion të rëndë në banesë