BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me selinë e PD-së nëse gjykata i jep vulën Alibeajt

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me përgjigjen

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me
x
BREAKING NEWS

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në protestë!”, Arian Çani bën reagimin epik ndaj deklaratës së Luçiano Boçit: Uaaaa, o Ylli e di ç’do të thotë...

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në
x
BREAKING NEWS

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar
x
BREAKING NEWS

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani paralajmëron surprizën e Ilir Metës më 25 korrik: Edhe ata që janë me pushime do të hapin ekranin

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani
x

Aktualitet

53 pako me drogë në mes të qymyrit, vijon aksioni në Portin e Durrësit, thirren për ndihmë edhe polumbarët, zbardhet çfarë po ndodh sot

53 pako me drogë në mes të qymyrit, vijon aksioni në Portin

Pas sekuestrimit të mbi  60 kg kokainë në anijen me qymyr në Durrës, edhe sot po kryhet shkarkimi i qymyrit dhe kontrollimi i gjithë anijes nëse ka ende kokainë të fshehur në të.

Mësohet se kontroll po kryhet edhe në pjesën e poshtme të anijes me ndërhyrjen e polumbarëve.

Deri më tani janë përpunuar 3 mijë ton qymyr, ndërsa në hambar ka ende 3 mijë e 500 ton. 53 pako me drogë në mes të qymyrit të ardhur nga Kolumbia, u zbuluan pas operacionit nga DEA amerikane dhe SPAK.