Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

6 orë para nisjes së ndeshjes Shqipëri-Francë, shikoni çfarë po ndodh para stadiumit “Air Albania”

Postuar: 17/11/2019 - 15:36

Edhe pse ka edhe 6 orë nga nisja e ndeshjes Shqipëri-Francë, e para në 'Air Albania Stadium', kurioziteti i ka shtyrë tifozët që të mbërrijnë shumë më herët në stadium. Me flamurin shqiptar tifozët kanë nisur të  bëjnë foto, disa të tjerë shohin me kureshtje ambientin rreth stadiumit, por të gjithë janë aty për një qëllim: që të mbështesin skuadrën e zemrës, kombëtaren kuqezi.

Ndeshja do të fillojë në orën 20:45 .

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 19:45

Pasojat e tërmetit të 26 nëntorit janë ndjerë edhe në selinë e Kryegjyshatës Botërore në Tiranë.

Postuar: 08/12/2019 - 19:22

Katër dekanët e fakulteteve të Universitetit të Tiranës dhe studentit senator do të zhvillojnë ne

Postuar: 08/12/2019 - 18:55

Pjesa urbane në Tiranë e ka mbyllur fazën e emergjencës, ndërkohë që po punohet edhe në zonat rur

Postuar: 08/12/2019 - 18:28

Ndeshja Teuta-Skënderbeu është ngjarja e parë që përpiqet të rikthejë në shinat e së përditshmes

Postuar: 08/12/2019 - 17:51

Një 36-vjeçar shqiptar është gjetur pa jetë në qelinë e burgut grek të Agias.

Postuar: 08/12/2019 - 17:06

Një gjykatë në New York, dënoi me 22 vjet heqje lirie një shqiptar me vendbanim në Bronx, që sy

Postuar: 08/12/2019 - 16:57

Një 52-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit pasi dy ditë më parë ka shkaktuar një