BREAKING NEWS

‘Po pse u lodhe kaq shumë moj shoqe e vërtetë...’, zëdhënësi i Presidentit i përgjigjet “dhëmb për dhëmb” Etilda Gjonajt dhe bën kërcënimin e fortë për negociatat

‘Po pse u lodhe kaq shumë moj shoqe e vërtetë...’,
x

Aktualitet

Zbulon emrat e 6 trafikantëve të arrestuar në Gjirokastër, midis tyre edhe një femër

Zbulon emrat e 6 trafikantëve të arrestuar në Gjirokastër,

Aksioni anti-drogë i Policisë së Gjirokastrës i zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka çuar në pranga disa persona. Gjatë operacionit janë sekuestruar 150 kg kanabis në fshatin Vasjar të Tepelenës dhe disa persona janë arrestuar.

Burime nga Policia e Gjirokastrës konfirmojnë se janë vënë në pranga autorët e dyshuar:

Ramiz Jahaj nga Vlora

Mikel Ziflaj nga Memaliaj

Leonidha Kociaj nga Mallakastra

Sefer Dukaj nga Vlora

Matjana Betaj nga Memaliaj

Ervin Saka nga Vlora

Policia vijon kontrollet dhe priten informacione zyrtare në vijim.