BREAKING NEWS

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon me revolta nëse humbet zgjedhjet, Meta sfidon SHBA dhe paralajmëron rrëzimin e reformës në drejtësi

Aromë trazirash në prag të 25 prillit, Berisha kërcënon
x

Aktualitet

7 viktima në 24 orët e fundit nga koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

7 viktima në 24 orët e fundit nga koronavirusi në Shqipëri,

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë shënuar 7 humbje jete.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 489 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve 43,384 që nga fillimi i epidemisë. 

Aktualisht në 4 spitalet COVID, po trajtohen 271 pacientë, 19 në terapi intensive nga të cilët 4 pacientë janë të intubuar.