Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"75 votat e ligjit të dhunshëm nuk krahasohen me 75 ulëse avioni"/ Shpërthen Adi Krasta: Ja kush e ka kafshuar qytetin

Postuar: 20/09/2018 - 19:29

Pas miratimit të ligjit nga maxhoranca ka raguar edhe moderatori i njohur Adi Krasta. Në postim në Facebook moderatori shkruan se 75 votat e këtij ligji të dhunshëm nuk mund të krahasohen  me 75 ulëse avioni.

Mëtej ai thotë: " Tiranës sot i kafshohet një shenjë e dallueshme e një periudhe kur ajo kishte qënder po nuk ishte qytet. Sot është qytet por sapo i kanë rrëmbyer qendrën".

Postimi i plotë i Krastës:

Kembengulja per te kaluar Ligjin per Prishjen e Teatrit dhe ndertimin e kullave eshte nje lajm i hidhur. Dhe sot eshte kryelajm. 75 votat qe e kaluan kete ligj te dhunshem nuk mund te krahasohen me 75 ulese avioni. 
Tiranes sot i kafshohet nje shenje e dallueshme e nje periudhe kur ajo kishte qender po nuk ishte qytet. Sot eshte qytet por sapo i kane rrembyer qendren.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 23:33

 Gazetari Blendi Fevziu ka përdorur në studion e emisionit “Opinion” megafonin e studentëve për të ngritur zërin lidhur me shpenzimet e larta të kryera nga bordet e universiteteve për zëra të pajustif

Postuar: 10/12/2018 - 23:25

 Personi që shikoni në foton e mësipërme është Kostandin Pula, kryetar i Partisë Demokratike

Postuar: 10/12/2018 - 23:16

Kryeministri Edi Rama është refuzuar të flasë përmes një lidhje telefonike në emisionin “Op

Postuar: 10/12/2018 - 23:09

Mbrëmjen e sotme, profesori Ndriçim Mehmeti ka deklaruar se  drejtori i komunikimit në Kryem

Postuar: 10/12/2018 - 23:05

 Kryeministri Edi Rama është përpjekur të negciojë  me studentët në emisionin ‘Op

Postuar: 10/12/2018 - 22:55

Një aksident ka ndodhur para pak minutash pranë Farit, te  Liqeni Artificial të Tiranës.Buri

Postuar: 10/12/2018 - 22:51

Studentja Gresa Hasa tha se protestat e ndryshme në vend kanë ndikuar tek protesta e studentëve.