BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Aktualitet

“900 mijë...”/ Eksperti i IT plas deklaratën e fortë dhe zbulon shumën e çmendur që është krijuar: Severat e RTSH janë hakeruar

“900 mijë...”/ Eksperti i IT plas deklaratën e fortë

Gentian Progni, ekspert i IT tha në emisionin “Opinion” se ndër institucionet e hakeruara në Shqipëri është edhe Televizioni Shqiptar. Sipas Prognit, për kthyer arkivat janë kërkuar 900 mijë dollar.

Ai shtoi gjithashtu se edhe një bankë e nivelit të dytë ka probleme me të dhënat.

“Serverat e RTSH-së janë hakeruar dhe janë 900 mijë dollarë që i janë kërkuar. Është edhe një bankë e nivelit të dytë që ka probleme me të dhënat në Shqipëri”, tha Progani.