BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Aktualitet

A bëjnë ende para ‘bosat’ shqiptarë me prostitucion? Artan Hoxha befason me deklaratën: Sot i kanë gratë e tyre vetëm që të shpëtonin nga...

A bëjnë ende para ‘bosat’ shqiptarë me prostitucion?

Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste bën me dije se grupet kriminale në Shqipëri nuk merren më me trafikun e femrave dhe aq më pak nga vendi ynë.

“Grupet nuk merren më me trafikun e femrave dhe ato shqiptare. Ata që u gënjyen në mesin e viteve 90, në pjesën më të madhe sot i kanë gratë e tyre, vetëm e vetëm që t’i shpëtonin denoncimin. Një numër shumë i vogël i atyre që janë marrë me prostitucion, ia kanë dalë që të dalin nga rrethi. Është si para e mallkuar që nuk ia sheh hajrin,”-u shpreh ai.