BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Aktualitet

A do mbyllemi sërish në karantinë? Rakacolli jep njoftimin e RËNDËSISHËM

A do mbyllemi sërish në karantinë? Rakacolli jep njoftimin e

Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, tha se gjasat nuk shihen për një tjetër mbyllje.

Sipas saj, mbyllja bëhet vetëm kur sistemi shëndetësor është në kolaps dhe nuk përballon kapacitetin e të sëmurëve.

“Mbyllja bëhet kur kemi të bëjmë me një kolaps të sistemit shëndetësor, kur nuk përballohen dot numri i të infektuarëve. E dëshmuam vitin e kaluar se kishim numra të mëdhenj dhe prapë arritëm ta menaxhojmë.

Që të mos arrijmë aty, dua të jap mesazhin që përveç vaksinimit të mbahet edhe maska. Sepse ka treguar që të mbron 100%. Të zbatojmë ato që autoritetet shëndetësore e mbrojnë me forcë,” tha Rakacolli për Top Neews.

Më të lexuarat