BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Aktualitet

A do të ketë reshje? Parashikimi i motit për ditën e sotme, mësoni si pritet të lëvizin temperaturat

A do të ketë reshje? Parashikimi i motit për ditën e sotme,

Gjatë ditës së sotme do të kemi mot kryesisht të kthjellët por të ftohtë.

Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e para të mëngjesit përgjatë luginave.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës në veriperëndim dhe përgjatë zonave luginore në veri ( kryesisht në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë) erë e vrullëshme  15-20m/sek.

A do të ketë reshje? Parashikimi i motit për ditën e sotme,

Më të lexuarat