Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Aktualitet

A do zhvillohet ndeshja ditën e sotme? Lojtari doli pozitiv me covid-19, del përgjigja e testit për të gjithë stafin e Bylisit, ja si kanë rezultuar

A do zhvillohet ndeshja ditën e sotme? Lojtari doli pozitiv me covid-19,

Një ditë më parë lojtari i ekipit të Bylysit rezultoi pozitiv me Covid-19. Përgjigjja e testit për të gjitha lojtarët dhe stafin e ekipit të Bylisit ka dalë.

Mësohet se të gjithë lojtarët dhe stafi i ekipit kanë rezultuar negativë për virusin covid-19, pasi iu nënshtruan testit, për shkak se një futbollist ishte infektuar.

Në kushte të tilla, ndeshja e sotme në orën 17.00 Bylis-Tirana pritet të zhvillohet siç ishte planifikuar.