BREAKING NEWS

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës dhe lëshon paralajmërimin e frikshëm për COVID-19: Kostoja mund të bëhet marramendëse!

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës
x

Aktualitet

A duhen vaksinuar fëmijët në këtë periudhë? Ja çfarë sugjeron Pëllumb Pipero

A duhen vaksinuar fëmijët në këtë periudhë? Ja

Mjeku Pëllumb Pipero ka këshilluar të gjithë qytetarët shqiptarë që t’ua bëjnë vaksinat fëmijëve të tyre edhe në këtë periudhë, kur në Shqipëri ka mbërritur Covid-19. Në një lidhje me Skype në emisionin “Opinion”, Pipero tha se vaksinat duhen bërë.

Pjesë nga biseda

Blendi Fevziu: Po lexoj…kam një pyetje. Fevzi, jam një prind dhe kam kohën për të bërë vaksiant për

Pëllumb Pipero: Unë mendoj se duhen bërë vaksinat. I inkurajoj qytetarët që t’ua bëjnë vaksinat fëmijëve.

Më të lexuarat