BREAKING NEWS

KQZ del me njoftimin e rëndësishëm/ Kush janë dy emrat e njohur që bënë shumë zhurmë që pritet të marrin mandatin e deputetit në seancën e radhës (NJOFTMI I PLOTË)

KQZ del me njoftimin e rëndësishëm/ Kush janë dy emrat e
x
BREAKING NEWS

"Joe Biden e ka bërë të qartë se SPAK..."/ Spartak Ngjela komenton deklaratat e Yuri Kim dhe Arben Krajës: Berisha është hetuar para se të shpallej non grata, ndërsa Meta po hetohet për...

"Joe Biden e ka bërë të qartë se SPAK..."/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë, zbardhen 7 kandidatët e grupit të Alibeajt për zgjedhjet lokale. Kush janë emrat e njohur

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë,
x
BREAKING NEWS

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim Bashës në krye të PD, tek përjashtimi i Berishës dhe Metës nga Parlamenti, ja prapaskenat

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim
x
BREAKING NEWS

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e lartë të korruptuar “në rrethin e ferrit” nga kushtet evropiane, si do të plotësohen me materiale shtesë nga amerikanët dosjet “përvëluese” në SPAK

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja kush ka qenë njeriu i besuar i CIA në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe çfarë i ka shkruar në një raport Uashingtonit në shtator 1944 për shqiptarët

Muharrem Xhafa: Ja kush ka qenë njeriu i besuar i CIA në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Shqipëria do pushtohet nga dimri i acartë, ja çfarë ka rezervuar moti për ditët e para të Dhjetorit (TABELAT)

Shqipëria do pushtohet nga dimri i acartë, ja çfarë ka
x
BREAKING NEWS

“Gropa ruse” në zemër të Evropës, Suedia tronditet nga një skandal spiunazhi si nëpër filma, zbulohet një ndërtesë plot me oficerë të inteligjencës sekrete të Kremlinit

“Gropa ruse” në zemër të Evropës, Suedia
x

Aktualitet

A e ke dhe ti një defekt? Kreshnik Spahiu lë pa fjalë komentuesin me përgjigjen e tij: Ditën që të martohesh....

A e ke dhe ti një defekt? Kreshnik Spahiu lë pa fjalë komentuesin

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, i cili se prej vitesh jeton dhe punon në Gjermani, është një zë kritik i politikës shqiptare. Ai është tepër aktiv me postimet e tij në rrjetet sociale dhe intervistat e herëpashershme në media.

Mirëpo nisur nga qëndrimi kritik që ai mban ndaj politikanëve shqiptarë, një qytetar e ka pyetur Spahiu se cili është defekti i tij më i madh. Pas kësaj pyetjeje i menjëhershëm ka qenë reagimi i Spahiut.

“Defektet e njerëzve normalë dhe pa pushtet janë të parëndësishme. Defektet e njerëzve që qeverisin janë me pasoja. Për këto arsye nuk ka farë rëndësi se çfarë defektesh kam unë dhe ti. Defektet e tua i duhen vetëm krushqisë ditën që martohesh... Të tjerëve s’ju duhet hiç”, shkruan Spahiu.

A e ke dhe ti një defekt? Kreshnik Spahiu lë pa fjalë komentuesin

 

Më të lexuarat