BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Aktualitet

“A ike nga kjo botë e poshtër, na le pa buzëqeshjen tënde”/ Milaim Zeka jep lajmin e hidhur dhe prek me dedikimin e tij: Lamtumirë! (FOTO)

“A ike nga kjo botë e poshtër, na le pa buzëqeshjen

Gazetari Milaim Zeka ka dalë me një dedikim prekës në rrjetet sociale pas lajmit të trishtë të ndarjes nga jeta të regjisores së njohur shqiptare Vjosa Berisha si pasojë e humbjes së betejës me kancerin.

“A ike nga kjo bote e poshter a? A na la pa buzeqeshjen  tende, pa dashurine, pa intelektin, e pa boten tende magjike?!

Lamtumire Vjosa Berisha. Edhe shkallet e teatrove, edhe dyerte e kinemave te filmit, edhe tepisonat e kuq, kane per te ndier mungesen Tende!

Lamtumire!”, shkruan Milaim Zeka.

“A ike nga kjo botë e poshtër, na le pa buzëqeshjen