BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Aktualitet

“A të kapa duke pi ujë”, Blendi Fevziu vë në siklet Mark Markun ‘LIVE’ në emision: Nuk ngacmohet as gjarpri kur pi ujë, por unë...

“A të kapa duke pi ujë”, Blendi Fevziu vë në

Moderatori Blendi Fevziu ka shkëmbyer një batutë me pedagogun Mark Marku.

Blendi Fevziu: Mark… A të kapa me ujë duke pi. Nuk ngacmohet as gjarpri kur pi ujë, por unë të ngacmova. N ëfakt të ngacmoi Luli me doktorin. 95 – 97 thotë Basha. Duket pak si qesharake dy nga njerëzit më të rëndësishëm zihen për shifrat.

Mark Marku: Shifrat vërtetohen. Ka procedura për mbledhjen e kuvendit. Shifrat që deklaron Berisha duhet të dalin. Berisha do duhet të paraqesë listën e delegatëve që kanë firmosur. Ka një procedurë të mbledhjes së kuvendit. Luftë psikologjike që bëhet në bazë. Ky kongres dhe kjo lëvizje për fat të keq nuk është për PD as për ardhjen e PD në pushtet por është për pushtet personal.