BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Aktualitet

Atentati ku u vra biznesmeni Paulin Gjergji në Laç, Artan Hoxha zbulon detajet tronditëse: Në makinë kishte edhe dy fëmijët, por autorët…

Atentati ku u vra biznesmeni Paulin Gjergji në Laç, Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar komentuar atentatin e bërë dy ditë më parë në Laç, ku humbën jetën Bujar Lika dhe miku i tij, Paulin Gjergji.

Hoxha është shprehur se Lika ishte mik fëmijëri me Ervis Martinaj dhe kanë shumë ngjarje që janë ekspozuar me njëri tjetrin.

Gjithashtu ai ka theksuar se është e rëndë fakti që në momentin e atentatit në makinën e tij Paulin Gjergji ka pasur në makinë dhe dy djemtë e tij të cilët fatmirësisht nuk kanë pasuar asnjë lëndim.

“Bujar Lika dhe Elvis Martinaj janë miq fëmijërie, ata janë rritur bashkë miqësinë e kanë vazhduar. Ngjarja ka ndodhur në territorin që e kontrollojnë. Nga info që doli më vonë, për fat të keq plagosja u shoqërua me humbjen e jetës së Paulin Markut. Ai ka pasur edhe dy djemtë, por autorët nuk i kanë goditur”, është shprehur Hoxha.