Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Aktualitet

Abuzoi seksualisht të miturën në Kamëz, zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit para Policisë (EMRI)

Abuzoi seksualisht të miturën në Kamëz, zbardhet

Një 22-vjeçar ka abuzuar seksualisht me një të mitur, në Kamzë, pasditen e djeshme.Pas abuzimit vajza ka folur me prindërit, të cilët më pas kanë bërë denoncimin.

Policia vuri në pranga Ardit Domi, por ky i fundit nuk e ka pranuar krimin.Nga ana tjetër, vajza e mitur është pyetur nga psikologët për ngjarjen e rëndë, si dhe iu është nënshtruar gjatë ditës së sotme ekzaminimeve mjeko-ligjore.

Njoftimi i policisë: 

Specialistët për hetimin e krimit  në Komisariatin nr 5, kanë kryer  arrestimin në flagrance të  shtetasit , A.D, 22 vjeç, banues ne fshatin Resk, Kukës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale jashtë dëshirës se saj, me një shtetase të mitur.

Materialet i kaluan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”