BREAKING NEWS

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh me euron dhe dollarin

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen disa akse rrugore duke filluar nga ora 08:00, ja si do kryhet qarkullimi (Harta)

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x

Aktualitet

Acari “pushton” Shqipërinë, ja cilat pritet të jenë ditët më të ftohta të javës së ardhshme

Acari “pushton” Shqipërinë, ja cilat pritet të

Në 24 orët e fundit Shqipëria është përfishirë nga temeratua mjaft të ulta, të cilat pritet të vijojnë edhe përgjatë javës së ardshme.

Gjatë ditës së hënë dhe të martë parashikohet që temperaturat në vlerën minimale të arrijnë disa gradë nën zero.

Ndërkohë duke filluar nga dita e mërkurë dhe në vazhdim do të kemi një rritje të lehtë të tyre.

Mëngjesi dhe mbrëmja parashikohet që temperaturat të zbresin deri në -8 gradë celcius në zonat malore, dhe në -5 në zonat e ulta. 

Acari “pushton” Shqipërinë, ja cilat pritet të